Aas Home

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Aas Home Μάντσεστερ απέχει περίπου 2 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Deansgate και μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την Πινακοθήκη Γουίτγουορθ.

Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες. Το διαμέρισμα Aas Home διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το κατάλυμα έχει ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.

Εκκλησία St. Ann's Church και Μουσική Σκηνή Castlefield Bowl βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 2 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Μουσείο του Μάντσεστερ απέχει μόλις 13 λεπτά με τα πόδια από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Oxford Road/St Mary's βρίσκεται σε απόσταση μόνο 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Aas Home Μάντσεστερ
Aas Home
Τιμή μόνο για κινητά

Aas Home

0 μ από το κατάλυμα
USD 57 USD 51
ανά νύχτα
Britlodge Ruskin Stay
Τιμή μόνο για κινητά

Britlodge Ruskin Stay

8.1
Πολύ καλό 35 σχόλια
229 μ από το κατάλυμα
USD 75 USD 68
ανά νύχτα
Sama'S Stylish Hotel Room 4
Τιμή μόνο για κινητά

Sama'S Stylish Hotel Room 4

6.5
Ευχάριστο 38 σχόλια
371 μ από το κατάλυμα
USD 88 USD 79
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Piccadilly Railway Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Aas Home;
      Το διαμέρισμα Aas Home βρίσκεται κοντά σε Whitworth Art Gallery.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Aas Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Aas Home περιλαμβάνουν Ούρμπις, Πλατεία Αγίου Πέτρου καθώς και Καθεδρικός Ναός του ΜάΝτσεστερ.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Aas Home;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Aas Home θα είναι 62£.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Aas Home;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Aas Home περιλαμβάνουν MyLahore και Mughli Charcoal Pit και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Piccadilly Railway Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Aas Home Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο